• +421 917 173 752

NÁBYTOK NA MIERU

 

Nábytok šitý na mieru a presne podľa vašich požiadaviek výber so širokej škály materiálov profesionálna výroba na základe bohatých skúseností inovatívne nápady pre zariadenie vášho interiéru grafický návrh v 3D podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov dokážeme vyrobiť akýkoľvek nábytok na mieru – vybavenie obývacích izieb, detských izieb, predsiení, šatní aj spální. Vďaka takmer dvadsaťročnej histórii v oblasti výroby dizajnového nábytku, sme schopní vybaviť každý, aj netypický priestor.

NIELEN VSTAVANÉ SKRINE

 

Pri výrobe používame kvalitné materiály, naše riešenie vždy rešpektuje vybraný dizajn interiéru. Náš tím profesionálov sa o Vás postará od návrhu, po zameraní až po samotnú montáž.

 

TVORÍME VIAC AKO LEN NÁBYTOK

 

V našej spoločnosti sa nesnažíme plniť zákazníkove želania. Snaha je príliš málo, snažiť sa dokáže každý, ale zákazníkovi snaha dodávateľských firiem veľakrát nepomôže. Takže, ak sa nesnažíme, čo vlastne robíme? Pracujeme spôsobom, aby každý náš produkt bol čo najdokonalejší.

  • VSTAVANÉ SKRINE – Najrôznejšie povrchy, inovácie, trendy. Originálna skriňa spĺňajúca individuálne požiadavky každého. Také sú skrine od Zama interiér. Nie je skriňa ako skriňa.
  • ŠATNÍKY – Veľký comeback v modernom bývaní. Praktickosť, prehľadnosť, praxe a tisícky jedinečných šatníkov z najkvalitnejších materiálov.
  • POSUVNÉ DVERE – Najmodernejšie materiály, najmodernejšie technológie, profesionálne ručné skladanie a nadštandardná 7 ročná záruka!
  • VSTUPNÉ PRIESTORY – Intro vášho bytu a prvý kontakt s domovom. Najnáročnejšia miestnosť, ktorá si pýta atypické riešenia. Nadizajnujeme vám každý detail od sedenia na prezúvanie až po spôsob ukladania kľúčov.
  • SPÁLNE – Zóna pokoja, regenerácie a naberania nových síl. Naše súkromie, miestnosť, ktorú si najviac personalizujeme a „úložisko“ zároveň. Navrhneme vám riešenie, ktoré zohľadní každú požiadavku.
  • OBÝVAČKY – Interiér, ktorý reflektuje ducha domácnosti, reprezentuje štýl a vyžaruje pohodlie. Ako si predstavuje obývačku vy?
  • KANCELÁRIE – Rešpektovanie individuality pracovného priestoru zhmotnené do originality každej plochy. Od individuálneho typu pracovne až po open office.
  • DETSKÉ IZBY – Fantázia pretavená do bezpečnej reality. Priestor, ktorý si vyžaduje odlišný prístup.
 

PREČO NÁBYTOK NA MIERU

 

Navrhneme, vyrobíme a dodáme nábytok a akékoľvek interiérové prvky ľubovoľnej zložitosti do obytných i komerčných interiérov. Zrealizujeme nábytok na mieru do bytov, rodinných domov, obchodných prevádzok, kancelárií alebo pracovní aj podľa Vášho návrhu, takisto do atypického interiéru.

Vyrábame komody, kuchynské linky, kúpeľňový nábytok, kancelársky nábytok, kancelárske stoly, jedálenské stoly, šatníky, postele, taburety, nočné stolíky, konferenčné stolíky, odkladacie steny, vstavané skrine, jedálenské sety, špajze, servírovacie stolíky, obývacie steny, audio-nábytok, vybavenie pre reštaurácie, bary, hotely, penzióny, hotelové a firemné recepcie atď

Nábytok vyrábame na základe našich komplexných návrhov a podľa nami spracovanej dokumentácie alebo na základe návrhov či celej technickej dokumentácie dodanej zákazníkom. Pre výrobu používame celý rad materiálov, lamino dosky, MDF alebo dyhované materiály. Napriek snahe o čo najnižšie náklady na výrobu vždy dbáme na čo najvyššiu kvalitu prevedenia a spracovania.