PREČO STAVAŤ S NAMI

Sme spoločnosť, ktorá stavia rodinné domy a bungalovy, domy na kľúč. Výstavbu realizujú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Pracujeme s materiálom špičkovej kvality. Máme za sebou úspešne zrealizované stavebné práce, so spokojnými zákazníkmi. Ponúkame Vám zabezpečenie kompletného stavebného procesu od A po Z – finančné služby, projektová dokumentácia, stavebné povolenie, realizácia stavby.

Skúsenosti

počas nášho pôsobenia na stavebnom trhu od roku 2017 sme zrealizovali vyše 10 novostavieb rodinných domov, vyše 5 polyfunkčných stavieb, vyše 15 rekonštrukcií rodinných domov, bytov, obchodných, zdravotníckych a výrobných priestorov.

Zodpovednosť

výstavba prebieha pod nepretržitým dohľadom príslušného stavbyvedúceho, ktorý dozerá na prípravu a realizáciu prác a zodpovedá za kvalitu ich prevedenia počas celej pracovnej doby od prevzatia staveniska až po dokončovacie práce.

Cena a rýchlosť výstavby

pri realizácií využívame najnižšie nákupné ceny dodávaných značkových materiálov, ktoré máme rámcovými zmluvami zabezpečené od spolupracujúcich dodávateľov alebo výrobcov. Tieto zľavy sú exkluzívne vďaka našej neustálej snahe o hľadanie akýchkoľvek možností vytvorenia zliav. Úsporu získavate aj vďaka správnemu a rýchlemu realizačnému plánu, bez chýb a opráv a zabezpečenie tak Vášho skorého sťahovania sa.

Tradícia

v súčasnosti zamestnávame 10 ľudí v trvalom pracovnom pomere, Väčšina z nich sú kvalifikovaní pracovníci – murári, obkladači, tesári, vodiči a strojníci.

Odbornosť

už niekoľko rokov spolupracujeme so 6 osvedčenými a overenými externými pracovníkmi-živnostníkmi pre práce PSV – klampiari, elektrikári, zámočníci, maliari, inštalatéri zdravotechniky, vykurovania, montážnici sadrokartónových konštrukcií, ako aj so špičkovými subdodávateľskými firmami.

Projekčná podpora

okrem komplexného spracovania všetkých stupňov projektovej dokumentácie stavieb, vieme zabezpečiť promptné zapracovanie prípadných zmien Vášho projektu v spolupráci s pôvodnými projektantmi.

Záruka – sme hrdí na kvalitu našej práce, preto poskytujeme na všetky naše stavby komplexnú záruku 5 rokov.

Pomôžeme vám, aby váš dom vyzeral úžasne a profesionálne.

NAŠA CERTIFIKÁCIA

Naša spoločnosť vlastní certifikáty, aby zabezpečila čo najvyššiu kvalitu a technickú spôsobilosť odvedenej práce. Pracovníci našej spoločnosti úspešne absolvovali rôzne školenia, ktoré ukončili skúškami spôsobilosti a certifikátmi. Každý certifikát má svoju dobu platnosti, preto vždy budete vedieť, že svojmu vzdelávaniu a preškolovaniu venujeme dostatočnú pozornosť a neustále sledujeme nové technológie výroby, stavieb a montáže. Ďakujeme, že ste si vybrali spoločnosť poSTAVdom SK s.r.o.
image
image

ČO PONÚKAME

Finančné služby

Pokiaľ riešite bývanie a potrebujete financie, alebo si potrebujete požičať väčšiu sumu na akýkoľvek iný účel, najbežnejšou formou je hypotéka, americká hypotéka alebo hypotéka pre mladých.

PREČÍTAJTE VIAC

Projekty

Poradíme Vám vo výbere materiálov a technológií tak, aby ste dostali energeticky čo najhospodárnejšiu stavbu s čo najkrajším dizajnom. Projektová príprava stavby je veľmi dôležitou časťou v celkovom procese výstavby.

PREČÍTAJTE VIAC

Stavebné povolenie

Pre každého klienta je dôležitý čas vybavenia stavebného povolenia a preto, aby sme skrátili dĺžku trvania stavebného konania si vždy pozrieme miesto realizácie a na úrade overíme čo všetko daný úrad vyžaduje.

PREČÍTAJTE VIAC

Holodom

Holodom je už o čosi vybavenejší oproti hrubej stavbe, preto navyše obsahuje tieto prvky: povrchová úprava vonkajších aj vnútorných stien, strop, podlaha, zateplenie, kompletná elektroinštalácia, bleskozvod, rozvod vody, kúrenia, kanalizácia, komín.

PREČÍTAJTE VIAC

Dom na klúč

Čo je dom na kľúč? Pri stavbe domu na kľúč sa o všetko postarajú za nás odborníci. Cez hrubú stavbu, až po zariadenie interiéru. Výhodou takejto stavby je to, že šetrí človeku čas, ale sú s tým spojené vyššie náklady.

PREČÍTAJTE VIAC

Nábytok na mieru

Nábytok šitý na mieru a presne podľa vašich požiadaviek výber so širokej škály materiálov profesionálna výroba na základe bohatých skúseností inovatívne nápady pre zariadenie vášho interiéru grafický návrh v 3D podľa Vašich predstáv.

PREČÍTAJTE VIAC