• +421 917 173 752

Postavdom 7

4

Počet izieb

120,12 m²

Celková úžitková plocha

1 300 €

Cena projektu

97 200 €

Cena domu

Dom 7 je skromný domček pre 4 člennú rodinu.

Materiál: Tehla (Podľa požiadavky YTONG,PORFIX)
Dispozičné riešenie: veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, 3 spálne, WC, kúpeľňa, špajza, predsieň.

Projekt nášho domu ponúka primerané veľkosti izieb, dostatok priestoru ako aj zastrešenú terasu, čím spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby.Dom má dispozície rozdelené na dennú a nočnú časť, ktorú je možné oddeliť aj dverami. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba s možným krbom. Je orientovaná do záhrady a zároveň je z nej prístupná terasa domu. Na prekrytú terasu sa bez problémov zmestí aj jedálenský stôl, takže oslava alebo grilovačka v záhrade nie je problém. Kuchyňa je navrhnutá tak, aby ste z nej mali čo najlepší prehľad o dianí v dome, to znamená, že je zabezpečený výhľad do záhrady ale aj na ulicu a vstup do domu. Ku kuchyni prislúcha praktický priestor špajzy. Odkladací priestor v dome je riešený zväčša praktickými vstavanými skriňami v jednotlivých miestnostiach. Sezónne veci môžete uložiť v podkroví domu na ploche o veľkosti 45m2, ktorá je prístupná sťahovacími schodami z predsiene. 

Cena je do štádia HOLODOM. V cene projektu sú prípojky , projekt pre stavebné povolenie, osadenie domu na pozemok(situácia).

Energetické ohodnotenie A0. Dom sa dá navrhnúť s plochou strechou. V projektoch sú možné zmeny,úplne zmenenie situácie alebo možnosť vlastného projektu(projekt na mieru).  

Pre koho

  • Počet osôb4
  • Počet kúpeľní2
  • Obytná plocha130,55
  • Zastavaná plocha151

Páči sa Vám tento projekt?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo priamo na telefónne číslo pre dohodnutie stretnutia.

Mám záujem

Vypočítajte výšku splátky

Neváhajte a vypočítajte si výšku vašej budúcej splátky pomocou hypo kalkulačky nášho partnera universal.sk.

Vypočítať